Yhdistyksen jäsenmaksuihin liittyen

Yhdistyksen jäsenmaksuihin liittyen

Yhdistyksen jäsenmaksut lähtivät tulemaan perjantaina. Osa perinteisellä postilla ja osa sähköpostitse. Mikäli jäsenrekisterissä on ollut virheellinen/vanha sähköpostiosoite, tulet saamaan laskusi vasta maaliskuun puolella ja tuolloin perinteisenä paperisena versiona.

Maaliskuun alussa otamme tulevaisuutta ajatellen yhdistyksessä käyttöön verkkoasiointipalvelun, missä pääset päivittämään tietojasi mm. sähköpostiosoitteen osalta. Asiasta myöhemmin lisätietoja. Toivomme, että kaikki päivittävät sähköpostinsa ajantasalle. Tavoitteena on pääseminen eroon paperisista laskuista ja pyrimmekin ensi vuodesta alkaen siirtymään täysin sähköpostilaskuihin ympäristön suojelemiseksi.

Ystävällisin terveisin:
Jäsensihteeri
Markus Sjögren

Next Post Previous Post